Кольоротерапія

 

КОЛЬОРОТЕРАПІЯ- ПОКРАЩУЄ  НАСТРІЙ.
              КОЛЬОРОТЕРАПІЯ  - ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ'Я .
 
     З самого народження ми оточені кольором. Він супроводжує нас всюди і завжди. Він також багатогранний, як саме життя. Колірна гамма завжди впливає на нашу свідомість і фізичне самопочуття, на емоції, хочемо ми цього чи ні.
    Колір - це інструмент, за допомогою якого ми можемо отримати необхідні нам енергії. Але постійний вплив на наш організм одного і того ж кольору призводить до дисбалансу життєвих енергій.
    Кольоротерапія - це немедикаментозний метод лікування, заснований на тому, що кожна з біологічно активних зон організму реагує на один із кольорів: вплив кольором відбувається на орган зору, а через нього і через зоровий аналізатор - на нервову систему. Вплив певного кольору знімає енергетичну блокаду, яка є причиною функціонального розладу.

 

 

 

     Червоним світлом Ви активуєте серце, кровообіг, легені і м'язову тканину. Він сприяє кровообігу і розширює судини. Прискорює одужання при різних шкірних захворюваннях. Дозвольте стимулювати себе цим світлом і внутрішньо оживити.

 

 

     Оранжевий - підвищує рівень нейроендокринної регуляції; омолоджує, збільшує м'язову силу.

 

 

     Жовтий, як символ сонця, знімає напруження і дає надію. Він діє позитивно на печінку і жовчний міхур, активує роботу залоз внутрішньої секреції і стимулює відновлення слизових оболонок. Потік жовтого світла символізує тепло і затишок і зміцнює Ваші нерви.

 

 

     Зелений колір заспокоює і укріплює Вас внутрішньо. Він активує легені і бронхи, заспокоює головний біль і знімає дратівливість. До того ж він допомагає при кашлі. Дозвольте собі розслабитися і підкріпіть свої сили для наступного дня.

 

 

     Блакитний, усуває видимі і невидимі страхи, вселяє почуття впевненості у своїх життєвих позиціях. Володіє стимулюючим впливом на функції щитовидної залози і нирок.

 

 

     Синій допоможе Вам усунути нервове напруження, безсоння, неспокій і страхи. Він охолоджує і освіжає і допомагає зупиняти будь-які запалення.

 

 

 

     Фіолетовий, діє м'яко, стимулюючи. Дає силу при енергетичному виснаженні, не дає місця депресії, песимізму і безсилля. Цей колір забезпечує нас енергією, в якій особливо потребує наша травна система і статеві залози.

 

 

 

     Білий - фактично це відсутність кольору. Проте на психологічному рівні, потреба в білому - це потреба захиститися. Приховати емоції і поставити між собою і людьми розділову стіну. Невипадково сукня нареченої білого кольору, в цей момент життя вона як ніхто інший потребує емоційного захисту. 

 

 

     У яких випадках кольоротерапія може допомогти?
 
  • різні розлади серцево-судинної системи, органів дихання, травлення, сечостатевої системи тощо, виникнення яких пов'язане зі стресами,
  • при стресах, неврозах - для зняття напруженості і попередження розвитку невротичних і психосоматичних розладів,
  • при психоемоційних порушеннях: при зниженні працездатності і настрою, порушення сну, дратівливість, плаксивість,
  • при безсонні, зимової депресії, емоційній напрузі і захворюваннях обумовлених їм, в т.ч. психосоматичних розладах,
  • головні болі, підвищений і знижений артеріальний тиск (вегето-судинна дистонія, гіпертонічна хвороба), підвищена метеочутливість,
  • як профілактика і лікування очних захворювань: короткозорість, далекозорість, катаракта (початкова стадія), глаукома (початкова стадія); при зоровому стомленні, при лікуванні і профілактиці короткозорості у дітей (з 5 років),
  • для профілактики негативних наслідків тривалої роботи з екранами моніторів.

 

     Кольоротерапія - тонка і красива наука, яку досі застосовують на Сході в боротьбі проти депресій, апатії, слабкості, запальності і багатьох інших недуг. За допомогою кольору лікують вірусні та грибкові захворювання, їм впливають на органи почуттів дітей для їх якнайшвидшого розвитку. Якщо ви вирішили застосувати гідність кольоротерапії в особистих цілях, виходьте з власних відчуттів, довіряйте своєї інтуїції. Якщо якийсь колір вам категорично не подобається, то ніякі рекомендації та його корисні властивості не варті того, щоб оточувати себе цим кольором. Головна умова успіху в кольоротерапії - чесність із самим собою, вміння слухати себе, готовність до змін. Кольоротерапія навряд чи допоможе вилікувати серйозні захворювання, зате з її допомогою можна управляти своїм настроєм, що вже саме по собі не мало.

HotLog

Анимационная картинка танцы

блестяшки для аськи